Box6

Wnętrze domu odmienić można na kilka sposobów. Pierwszy, trudniejszy i kosztowniejszy, to nic innego jak remont.

Box7

Jeśli nie na tym nam zależy, bo lubimy swoje meble i kolor ścian, zdecydujmy się na zmianę wystroju poprzez dobranie dodatków.

Box8

Jest to znacznie przyjemniejsze niż przeprowadzenie remontu. W dodatku mniej kosztowne i nie tak czasochłonne jak wygląda.

Box9

Zaczynając myśleć o takiej zmianie, pomyślmy co nam nie odpowiada i jakie kolory chcielibyśmy wprowadzić do wnętrza.
Wybierając się na wczasy, najważniejsze dla wielu z nas jest hotel. Zwróćmy uwagę na okna jakie oferują pokoje hotelowe. Oczywiście zwracamy najczęściej uwagę na zupełnie inne rzeczy jak choćby wyposażenie czy wyżywienie, jednak okna pełnią niewątpliwie istotną rolę. Wszystko dlatego, że to przecież widok jaki mamy za oknem jest tak ważny. Wyjeżdżając na wczasy chcemy się nim nacieszyć. Rozkoszować się bliskością morza, czy gór nie można bez odpowiedniego hotelowego okna. Dlatego tak ważne jest, to czy mamy dostęp do tarasu, patia, lub jedynie widoku. Ważne jest to, aby pokojowe okna były z przepięknym widokiem, ponieważ nie wypoczniemy na wczasach mając za oknem ścianę. Dlatego myśląc już o wczasach za granicą nie myślmy tylko o tym, co zobaczymy i co zwiedzimy, ale zastanówmy się również nad tym gdzie będziemy mieszkać i jakie będziemy mieć okna w pokoju, bo to dzięki nim, być może najbardziej zrelaksujemy się podczas tego wyjazdu. Czyż nie ma nic przyjemniejszego od promieni słońca wpadających rankiem przez hotelowe okna?

Box3

To co widać od razu po wejściu to firana, warto więc pomyśleć o jej zmianie. Tym bardziej, jeśli do tej pory mieliśmy tylko jedną. Warto mieć kilka rodzajów firan na różne pory roku. Dobrze jest wybierać takie, które będą się znacznie różniły od siebie, a jednocześnie będą pasować do całości wnętrza. Okna możemy udekorować także zmieniając zasłony.

Box4

Metamorfozę zacznijmy od okna, oczywiście tego w salonie. Jest to centralny punkt, na który każdy wchodzący do naszego domu zwraca uwagę. Wiele osób nie przywiązuje uwagi do wystroju okna, a jest to spory błąd. Chcąc upiększyć wnętrze, to właśnie od okna powinniśmy zacząć. Po jego umyciu, możemy zabrać się za dekoracje.