Box6

Wnętrze domu odmienić można na kilka sposobów. Pierwszy, trudniejszy i kosztowniejszy, to nic innego jak remont.

Box7

Jeśli nie na tym nam zależy, bo lubimy swoje meble i kolor ścian, zdecydujmy się na zmianę wystroju poprzez dobranie dodatków.

Box8

Jest to znacznie przyjemniejsze niż przeprowadzenie remontu. W dodatku mniej kosztowne i nie tak czasochłonne jak wygląda.

Box9

Zaczynając myśleć o takiej zmianie, pomyślmy co nam nie odpowiada i jakie kolory chcielibyśmy wprowadzić do wnętrza.
Umawiamy się z przedstawicielem biura podróży, w sprawie naszych wczasów. Wszystko zapowiada się cudownie, aż do czasu wybrania hotelu. Bo jak tu zdecydować, kiedy w kurortach tak wielka jest ich liczba? Zamiast myśleć o ogólnych zaletach danych hoteli skupmy się na detalach, które uprzyjemnią nam pobyt i sprawią, że będzie on wyjątkowy. Wybierzmy jeden element z pokoju i prześledźmy go w kilku hotelach. Tak znajdziemy ideał. Weźmy na przykład okna. W zasadzie nikt się nie zastanawia nad tym, jakie okna będzie miał w swoim hotelowym pokoju. Okazuje się jednak, że okna mają istotne znaczenie. Weźmy na przykład pokój z widokiem na ścianę sąsiedniego budynku i taki, gdzie okna wychodzą na morze. Który hotel byś wybrał? Odpowiedź jest chyba oczywista. To od której strony położony jest hotel, także ma istotne znaczenie. Jeśli lubimy dłużej pospać nie wybierajmy pokoju z oknami na wschód, jeśli zaś lubimy dużo światła wybierzmy te znajdujące się od południowej strony. Jak widać okna mogą mieć ogromne znaczenie przy wyborze hotelu.

Box3

To co widać od razu po wejściu to firana, warto więc pomyśleć o jej zmianie. Tym bardziej, jeśli do tej pory mieliśmy tylko jedną. Warto mieć kilka rodzajów firan na różne pory roku. Dobrze jest wybierać takie, które będą się znacznie różniły od siebie, a jednocześnie będą pasować do całości wnętrza. Okna możemy udekorować także zmieniając zasłony.

Box4

Metamorfozę zacznijmy od okna, oczywiście tego w salonie. Jest to centralny punkt, na który każdy wchodzący do naszego domu zwraca uwagę. Wiele osób nie przywiązuje uwagi do wystroju okna, a jest to spory błąd. Chcąc upiększyć wnętrze, to właśnie od okna powinniśmy zacząć. Po jego umyciu, możemy zabrać się za dekoracje.