Box6

Wnętrze domu odmienić można na kilka sposobów. Pierwszy, trudniejszy i kosztowniejszy, to nic innego jak remont.

Box7

Jeśli nie na tym nam zależy, bo lubimy swoje meble i kolor ścian, zdecydujmy się na zmianę wystroju poprzez dobranie dodatków.

Box8

Jest to znacznie przyjemniejsze niż przeprowadzenie remontu. W dodatku mniej kosztowne i nie tak czasochłonne jak wygląda.

Box9

Zaczynając myśleć o takiej zmianie, pomyślmy co nam nie odpowiada i jakie kolory chcielibyśmy wprowadzić do wnętrza.
Wnętrze domu odmienić można na kilka sposobów. Pierwszy, trudniejszy i kosztowniejszy, to nic innego jak remont. Decydując się na ten krok, podejmujemy radykalny proces zmiany naszego domu. Jeśli nie na tym nam zależy, bo lubimy swoje meble i kolor ścian, zdecydujmy się na zmianę wystroju poprzez dobranie odpowiednich dodatków. Jest to znacznie przyjemniejsze niż przeprowadzenie remontu.

W dodatku mniej kosztowne i nie tak czasochłonne. Zaczynając myśleć o takiej zmianie, pomyślmy co nam nie odpowiada i jakie kolory chcielibyśmy wprowadzić do wnętrza. Metamorfozę zacznijmy od okna, oczywiście tego w salonie. Jest to centralny punkt, na który każdy wchodzący do naszego domu zwraca uwagę. Wiele osób nie przywiązuje uwagi do wystroju okna, a jest to spory błąd. Chcąc upiększyć wnętrze, to właśnie od okna powinniśmy zacząć.

Po jego umyciu, możemy zabrać się za dekoracje. To co widać od razu po wejściu to firana, warto więc pomyśleć o jej zmianie. Tym bardziej, jeśli do tej pory mieliśmy tylko jedną. Warto mieć kilka rodzajów firan na różne pory roku. Dobrze jest wybierać takie, które będą się znacznie różniły od siebie, a jednocześnie będą pasować do całości wnętrza. Okna możemy udekorować także zmieniając zasłony. Tutaj ważna jest nie tylko tkanina, ale także kolor. Bardziej wzorzysta, będzie pasować do wnętrz spokojnych, stonowanych. Taka zasłona będzie przyciągać wzrok do okna. Jeśli wnętrze jest kolorowe wybierzmy coś bardziej stonowanego. W ten sposób uzyskamy harmonię i idealne wnętrze.

Box3

To co widać od razu po wejściu to firana, warto więc pomyśleć o jej zmianie. Tym bardziej, jeśli do tej pory mieliśmy tylko jedną. Warto mieć kilka rodzajów firan na różne pory roku. Dobrze jest wybierać takie, które będą się znacznie różniły od siebie, a jednocześnie będą pasować do całości wnętrza. Okna możemy udekorować także zmieniając zasłony.

Box4

Metamorfozę zacznijmy od okna, oczywiście tego w salonie. Jest to centralny punkt, na który każdy wchodzący do naszego domu zwraca uwagę. Wiele osób nie przywiązuje uwagi do wystroju okna, a jest to spory błąd. Chcąc upiększyć wnętrze, to właśnie od okna powinniśmy zacząć. Po jego umyciu, możemy zabrać się za dekoracje.