Box6

Wnętrze domu odmienić można na kilka sposobów. Pierwszy, trudniejszy i kosztowniejszy, to nic innego jak remont.

Box7

Jeśli nie na tym nam zależy, bo lubimy swoje meble i kolor ścian, zdecydujmy się na zmianę wystroju poprzez dobranie dodatków.

Box8

Jest to znacznie przyjemniejsze niż przeprowadzenie remontu. W dodatku mniej kosztowne i nie tak czasochłonne jak wygląda.

Box9

Zaczynając myśleć o takiej zmianie, pomyślmy co nam nie odpowiada i jakie kolory chcielibyśmy wprowadzić do wnętrza.
Aktualnie kobiety szaleją na punkcie dekoracji mieszkań. Jest wiele poradników, blogów i sklepów, które zajmują się tylko tym. Powstało wiele nowych skrótów i wyrażeń jak craft czy DIY, czyli do it yourself. Wiele pań stara się samodzielnie wykonać dekoracje do swojego domu, a ciekawym pomysłem na ozdobienie są malowane naklejanki na okna. Możemy je kupić w wielu sklepach, poczynając od marketów, gdzie pojawiają się okazjonalnie, a kończąc na sklepach dla plastyków. Chcąc udekorować okna swoje domu, czy mieszkania nie zapominajmy o Internecie. Tam znajdziemy wiele ciekawych pomysłów, ale także produktów, które możemy zamówić online. Z takich ofert mogą skorzystać szczególnie osoby, które mieszkają na wsi czy w mniejszych miejscowościach, gdzie dekoracje do okna pojawiają się w sklepach jedynie w okresach przedświątecznych. Możemy wtedy nabyć wielkanocnego zająca, albo przystrojoną choinkę, którą wystarczy przykleić do okna. Innym sposobem na udekorowanie okna jest użycie śniegu w sprayu. Oczywiście ten sposób sprawdzi się tylko w zimowym okresie, ale nie oznacza to, że na oknach muszą pojawiać się tylko świąteczne wzory. Świetnie sprawdzą się także śnieżynki, które pięknie będą się prezentować po obu stronach okien. Sztuczny śnieg w sprayu, bo tak nazywa się fachowo ten produkt, do kupienia jest w marketach w okresie przedświątecznym, ale całorocznie z pewnością znajdziemy go także w sklepach internetowych. Pamiętać należy, że kupując online, należy doliczyć jeszcze cenę przesyłki.

Box3

To co widać od razu po wejściu to firana, warto więc pomyśleć o jej zmianie. Tym bardziej, jeśli do tej pory mieliśmy tylko jedną. Warto mieć kilka rodzajów firan na różne pory roku. Dobrze jest wybierać takie, które będą się znacznie różniły od siebie, a jednocześnie będą pasować do całości wnętrza. Okna możemy udekorować także zmieniając zasłony.

Box4

Metamorfozę zacznijmy od okna, oczywiście tego w salonie. Jest to centralny punkt, na który każdy wchodzący do naszego domu zwraca uwagę. Wiele osób nie przywiązuje uwagi do wystroju okna, a jest to spory błąd. Chcąc upiększyć wnętrze, to właśnie od okna powinniśmy zacząć. Po jego umyciu, możemy zabrać się za dekoracje.